SITAB jest Włoską firmą specjalizującą się w produkcji szerokiej gamy wysokojakościowych wyrobów ściernych dla wszystkich operacji szlifowania. Filozofia naszej firmy nie opiera się wyłącznie na wysokim poziomie jakości i doskonałej cenie naszych produktów ale także na pełnej dyspozycyjności wobec naszych klientów, którym oferujemy:

  • Pełny asortyment narzędzi ściernych (tarcze ścierne, segmenty, kamienie, osełki), produkowane z najlepszych surowców: korundu brązowego, półszlachetnego, szlachetnego, różowego, rubinowego, monokryształu oraz z węglików krzemu do obróbki tworzyw sztucznych, ceramiki i metali twardych. Do bardziej wyrafinowanych i wymagających operacji szlifowania mieszaniny mikrokrystalicznych ziaren ściernych.
  • Współpraca techniczna: rozwiązujemy problemy związane z obróbką oraz doskonalimy procesy produkcyjne dzięki wiedzy i doświadczeniu podczas wizyt personelu technicznego. Proponujemy rozwiązania dedykowane i dostosowane całkowicie do potrzeb każdej pojedynczej obróbki, nawet w limitowanej serii.
  • Szybka dostawa w sytuacjach awaryjnych. Wiemy bardzo dobrze, zwłaszcza w obecnych czasach, jak harmonogramy produkcyjne są trudne i często zauważa się brak stosownych narzędzi dopiero w chwili potrzeby. Dla tego posiadamy preferencyjną linię produkcyjną dla nagłych przypadków.

W ostatnich latach, dzięki doskonałej organizacji, nasze narzędzia zostały docenione nie tylko we Włoszech, ale również w całej Europie, USA, krajach Bliskiego Wschodu, Indiach, Chinach oraz w Ameryce Południowej .

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy pomogą rozwiązać każdy problem szlifierski oraz zaproponują programy oszczędnościowe.

certificates

KONTAKT

Matteo Randelli
Wyłączny Przedstawiciel

Polska, Czechy, Słowacja

+48 602 132 879

+48 33 821 59 77

matteo.randelli@gmail.com

Michał Wnęk
Doradca Techniczno-Handlowy

Czechy, Słowacja

+48 692 193 252

+48 33 821 59 77

michal.abrasives@gmail.com

O nas

Prowadzimy oficjalne przedstawicielstwo firm: SITAB, SAID TOOLS, URMA ROLLS i SCHNARRENBERGER oferujących pełny asortyment narzędzi szlifierskich.

Specjalizujemy się w doborze optymalnych rozwiązań dla każdej operacji szlifierskiej tak, aby uzyskać doskonały stosunek: jakość / cena / żywotność. Jesteśmy aby służyć Państwu pomocą w celu usprawnienia procesów produkcyjnych oraz obniżenia kosztów produkcji. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy Państwu informacji o naszych produktach, cenach oraz warunkach współpracy. Chętnie odwiedzimy Państwa firmę i korzystając z wieloletniego doświadczenia pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania do każdej operacji szlifierskiej.